O firmie Nitro Komputery

Nitro Komputery jest dynamicznie rozwijającym się dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania. Firma powstała w 2008 roku, a kadra ją tworząca posiada bardzo duże doświadczenie na rynku komputerowym. Oferta handlowa jest bardzo bogata i pozwala na kompleksowe zaopatrywanie w sprzęt komputerowy i oprogramowanie. Firma oferuje również usługi serwisowe oraz opiekę informatyczną.

Naszymi Klientami są firmy o różnej wielkości i zasięgu działania. Od firm jednoosobowych po duże korporacje. Dużą rzeszą Klientów są osoby prywatne, które znajdują u nas wsparcie w odpowiednim doborze sprzętu komputerowego. Każdy Klient, który trafi do naszej firmy jest zawsze należycie, i co najważniejsze w dzisiejszych czasach, uczciwie obsłużony.

Nitro Komputery S.C. - salon komputerowy

Nitro Komputery S.C. - salon komputerowy

Pragniemy zaoferować Państwu nowoczesne rozwiązania i technologie, które pozwolą na usprawnienie działalności Państwa firmy oraz pozytywnie wpłyną na jej wizerunek i przedsięwzięcia, a użytkownikom indywidualnym pozwolą cieszyć się nowymi technologiami w zaciszu swoich domów.

Nasza firma zawarła kilka umów z największymi dystrybutorami sprzętu w Polsce. Współpraca z największymi powoduje, że możemy zagwarantować ciągłość dostaw, korzystne ceny i sprawdzonej jakości sprzęt.

Zawsze staramy się stworzyć warunki, w których Klient będzie czuł się dobrze nie tylko przy zakupie, ale także w całym okresie użytkowania sprzętu.

© 2024, wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: Łukasz Malcharek / Palowice.NET